התמחות בשוק ההון וניירות ערך
 
 
החזרי מס, ייעוץ מס ועוד - שירות אישי ומקצועי
 
 
שירות וייעוץ לערוצי תקשורת ובידור

הנהלת חשבונות מקצועית - צורך קיומי עבור בית העסק שלך

 

הנהלת חשבונות תקינה ומקצועית, כזו העומדת בכל דרישות החוק, היא חלק בלתי נפרד מניהולו של עסק תקין. אחד השלבים הראשונים בפתיחת בית עסק הינו איתור של מנהל חשבונות בעל ידע רב, שינהל בנאמנות את כל הפעילות הפיננסית של בית העסק.

 

מהם תפקידיו של מנהל החשבונות?

לאיש מקצוע חשוב הזה תפקידים רבים, הנוגעים לתפקוד תקין של בית העסק, כמו גם להרחבתו ולפיתוחו:
  • חישוב משכורות.
  • הכנה והגשה של דוחות לרשויות המס (מס הכנסה, מע"מ והביטוח הלאומי).
  • לספק ייעוץ לבעלי עסקים בכל הנוגע לייעול הפעילות והגדלת הרווחיות.
  • דואג לכך שבית העסק ישלם את כל המיסים הדרושים ובזמן.
  • הנהלת חשבונות
הנהלת חשבונות ויעוץ מס

מדוע חשוב לפנות למנהל חשבונות?

רישום של כל הפעילויות הכלכליות המתבצעות בבית העסק מחויבות על פי חוק, ואין זה מפתיע, שכן רישום זה מאפשר חישוב נכון של המיסים שעל בית העסק לשלם. הפעילות הכלכלית מתייחסת כמובן לכל ההוצאות וההכנסות של בית העסק, הקובעות בסופו של דבר את הרווח הסופי שלו.


לסוגים שונים של עסקים, חברות ושותפויות יש כללי רישום שונים, ומנהל החשבונות מכיר היטב את הכללים הללו ופועל בהתאם. רישום נכון מאפשר בעצם ראייה ברורה של מצבו של בית העסק, והיא מעניקה את הבסיס הטוב ביותר לקביעת המשך דרכו של בית העסק, בין אם להרחבה ובין אם לצמצום פעילות ולפיטורי עובדים.

עניין חשוב נוסף בפעילות העסקית של בית העסק הינו עריכה והגשה של דו"חות כספיים אחת לתקופה. הדו"חות הללו מגלמים את סך ההכנסות, ההוצאות, הנכסים וההתחייבויות של בית העסק, ועל בסיס המסמכים הללו מחשבים את המיסוי המוטל על בית העסק.

מה נדרש ממנהל חשבונות מקצועי ואמין?


כאמור, הצלחת בית העסק תלויה במידה רבה במקצוענותו של מנהל החשבונות, ולכן חשוב ביותר לבחור את איש המקצוע המתאים לבית העסק שלכם. יש לבחון את הוותק של איש המקצוע, עם הניסיון מגיע גם הידע המקצועי הדרוש. בנוסף, חשוב לבנות מערכת יחסים המבוססת על אמון הדדי בין בעל העסק לבין מנהל החשבונות שלו, שכן העבודה המשותפת הטובה שלהם תעזור למנף את העסק קדימה.

יש לזכור שבעל תפקיד זה אמון על הטיפול בנושאים כספיים רגישים ביותר, ולכן חשוב לפנות לאיש מקצוע אמין. אן ספק שקשה ביותר לאבחן את התכונה הזו, אך הניסיון ארוך השנים הינו האינדיקציה הטובה ביותר לשירות נאמן עבור הלקוחות.

משרד בן אהרון יהודית וגלעד מספק שירותי הנהלת חשבונות ברמה המקצועית הגבוהה ביותר. אנו דואגים לבנות קשר של אמון ארוך שנים עם לקוחותינו, ודואגים לנהל את הצד הכספי של העסק שלהם בצורה הטובה ביותר. בנוסף, אנו דואגים לזהות הזדמנויות ולהמליץ ללקוחותינו על דרכי הפעולה הטובות ביותר עבורם. הידע והניסיון שלנו מסייעים ללקוחותינו בדרכים שונות.

פיתוח ואכסון    גרסת נייד