התמחות בשוק ההון וניירות ערך
 
 
החזרי מס, ייעוץ מס ועוד - שירות אישי ומקצועי
 
 
שירות וייעוץ לערוצי תקשורת ובידור

איך יועץ מס יכול לעזור לך?


בעל עסק בימינו נדרש ליכולות וירטואוזיות, שכן מצופה ממנו לא רק לבצע את עבודתו, אלא גם לגייס ולפטר עובדים, לבצע אנליזה של השוק המשתנה כדי לכוון את פעילות העסק לכיוון הנכון, לנהל בצורה נכונה את הכספים, תוך ביצוע ניתוח חשבונאי. כמובן שאדם אחד אינו יכול לעמוד בכל המשימות הללו, וכאן נכנס לעזרתו של בעל העסק יועץ המס.

מבט ממעוף הציפור

יועץ המס מסתכל על העסק מלמעלה, מנקודת מעוף הציפור אם תרצו. לאיש המקצוע אין קשר רגשי כלפי עובדי בית העסק, כלפי הספקים שמלווים אותו שנים ארוכות, הלקוחות הנאמנים וכל פרט סנטימנטלי נוסף הקשור לעסק. הסתכלותו היא אובייקטיבית ומחושבת, ונקודת מבט זו חיונית מכיוון שההמלצות שלו אינן מונעות מסנטימנטים, אלא מרציונל שיצעיד את בית העסק קדימה. יועץ מס שילווה את בית העסק במשך שנים רבות יוכל להצביע ביתר קלות על נקודות החולשה האפשריות, ועל הדרכים לייעל את פעילותו של העסק.

מהם תפקידיו של יועץ מס בעסק?

  • הוא אחראי על הגשת דוחות לרשויות המס
  • הוא משמש כמנהל חשבונות ורצוי שיהיה גם חשב שכר של בית העסק
  • עליו להציע הצעות ייעול שונות, המתבססות על מידע מקיף אודות המתרחש בענף שבו פועל בית העסק
  • הוא מעניק ייעוץ עסקי בנוגע להרחבה או לצמצום של פעילות בית העסק
  • מעקב ופיקוח על הביטוחים פיננסיים
  • תשלומים של התנאים הסוציאליים לעובדים

חשיבותו של הניסיון

יועץ מס נמצא בקשר ישיר עם כל רשויות המס בישראל (מע"מ, מס הכנסה והביטוח הלאומי). הקשר הישיר והיומיומי מאפשר לו לזהות כל שינוי בחקיקה ובנוהלי העבודה, ולהכין את העסק לשינוי הצפוי. מעבר לכך, כל התקשורת של בית העסק מול רשויות המס מנוהלת על ידו בצורה טובה ומקצועית יותר, וכך לא נוצרים מצבים של אי תשלום מיסים או ביצוע תשלומים עודפים לרשויות.
ישנה גם חשיבות רבה להיכרות רבת שנים של יועץ המס עם בעלי העסק. היכרות עמוקה ורצינית יוצרת מערכת של אמון, וכך היועץ יכול להמליץ על שינויים ישימים והגיוניים עבור העסק.

האם אפשר להסתדר ללא יועץ מס?

ההתקשרות העסקית עם יועץ מס חשובה ביותר עבור כל בית עסק, שכן שירותיו מספקים לבעל העסק את היציבות ואת תחושת הביטחון הדרושה לו. עצתו המקצועית של איש המקצוע תעזור לבעל העסק להימנע מפעולות פיננסיות מסוכנות. יועץ המס שומר על בית העסק מפני גרימת נזקים קשים, ומכוון אותו לדרך מבטחים באמצעות עדכון שוטף של מה שמתרחש בתחום. מעבר לכך, עבודה יעילה של היועץ מובילה לחיסכון משמעותי בכספים, דבר החשוב לכל בית עסק שרוצה להצליח.

איש מקצוע מוסמך? אפשר לסמוך עליך!

ייעוץ מס דורש ידע מעמיק וניסיון נרחב בעבודה מול רשויות המס, וכמובן, רמת אמינות ומקצועיות גבוהה, שכן בעלי העסקים מסתמכים באופן מלא על הדעה המקצועית של יועצי המס שלהם. לכן החוק במדינת ישראל מאפשר אך ורק ליועצי מס מוסמכים לייצג לקוחות מול רשויות המס. עליהם להיות רשומים בפנקס יועצי מס מייצגים ולהחזיק רישיון בתוקף לעסוק בתחום.
יועץ מס הינו יד ימינו של בעל העסק, כאשר חשוב למצוא איש מקצוע טוב בעל ידע רב. כדאי לשמור על יחסים ארוכי טווח עמו, שכן היכרות מעמיקה עם אופי בית העסק מאפשרת לאיש המקצוע לספק שירות טוב יותר לבעל העסק.

פיתוח ואכסון    גרסת נייד